Księgowość wysyłkowa

Do obsługi wysyłkowej (kontakt on-line) skłaniają nas dwa podstawowe cele. Usługi są skierowane do osób prowadzących działalność na terenie kraju lub też poza jego granicami oraz do osób niepełnosprawnych prowadzących lub zamierzających prowadzić własną działalność gospodarczą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jeżeli widzą Państwo inne możliwości współpracy wykorzystując dostępne możliwości Internetu oraz bardzo rozpowszechnionych i szeroko dostępnych przesyłek kurierskich to prosimy o kontakt. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje.

 

Cel pierwszy - "Poza Spółką"

Księgowość wysyłkowa jest usługą skierowaną do przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność lub oddziały w kraju lub zagranicą i nie mają możliwości dostarczania dokumentów księgowych osobiście.

Kontakt z Biurem odbywa się za pomocą telefonów, komunikatorów elektronicznych oraz poczty email. Istnieje również możliwość spotkania w Państwa przedsiębiorstwie celem pomocy w prowadzeniu Państwa przedsiębiorstwa, wyjaśnień oraz reprezentacji.

Wszystkie dokumenty księgowe wysyłane są na koszt biura lub na koszt wysyłającego a opłata za przesyłkę będzie odliczona na kolejnej wystawionej fakturze za usługi księgowe. Mając na uwadze współpracę Państwa z różnymi firmami kurierskimi nie ograniczamy się do konkretnej firmy przewozowej czy przedsiębiorstwa świadczącego przesyłki pocztowe.

Biuro, w imieniu klienta przesyła bezpośrednio do odpowiednich dla Państwa Urzędów Skarbowych, oddziałów ZUS czy GUS wymagane deklaracje, sprawozdania oraz pisma wyjaśniające.

Nasi klienci są na bieżąco informowani o swoich wynikach finansowych oraz wysokości naliczonych podatków i składek ZUS.

 

Cel drugi - Osoby niepełnosprawne

Osoby niepełnosprawne prowadzące działalność gospodarczą współpracując z BUP powierzają nam opiekę nad swoją firmą w postaci reprezentacji przed organami państwa oraz kompleksowej obsługi kadrowo-księgowej. W tym przypadku miejsce prowadzenia działalności pozostaje bez znaczenia.

Dla klientów działających na terenie powiatu łukowskiego istnieje możliwość osobistego odbioru dokumentów, przez pracownika Biura w dogodnym dla klienta miejscu oraz terminie.

Jeżeli planujecie Państwo założenie własnej działalności gospodarczej, wszelkie niezbędne informacje oraz dokumenty wyślemy dogodną Państwu formą przesyłki tradycyjnej lub za pomocą Internetu.

 

Zapytaj o szczegóły współpracy 

Upłyneło czasu:
1
8
9
4
dni
2
3
godzin
3
7
minut
2
4
sekund